Temizlik Hizmetleri

Temizlik, sağlıklı bir yaşamın temel unsurlarından biridir. Ancak, modern yaşam koşulları altında insanların yoğun iş temposu ve diğer aktiviteleri nedeniyle, ev ve ofislerin temizliği genellikle ihmal edilir. Firmamızın yaptığı hizmet, bu sorunu çözmek için en doğru adrestir.
Firma, profesyonel ve deneyimli personeli ile İş ve Yaşam alanlarının temizliği konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Temizlik hizmeti, ihtiyacına göre özelleştirilebilir. Müşterilerimiz haftalık, aylık veya yıllık olarak hizmet alabilirler. Ayrıca Firmamız özel etkinlikler için de temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu temizlik hizmeti, müşterilerin memnuniyetini garanti eder. Temizlik işlemleri profesyonel ekipmanlar ve çevre dostu temizlik malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilir.
Gezer Profesyonel Temizlik Hizmetleri müşterilerin önerilerine ve geri bildirimlerine her zaman açıktır ve hizmet kalitesini sürekli olarak iyileştirmek için çalışmaktadır. Firmamızın yaptığı temizlik hizmeti, müşterilere uygun fiyatlarla sunulur. Firma, müşterilerinin bütçelerine uygun fiyatlarla hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefler.


İÇ MEKAN TEMİZLİĞİ

Her türlü kapalı alanın detaylı bir şekilde temizlenmesi, toparlanması, düzenlenmesi, ve hijyen koşullarına uygun bir hale getirilmesini

DIŞ MEKAN TEMİZLİĞİ

Bahçelerin, parkların, oyun alanları, otoparklar peyzaj alanlarının ve diğer dış mekan alanlarının temizliği, düzeni ve kontrol işlemlerini kapsar.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik hizmeti, inşaat alanının tozdan tamamen arındırılması, çöplerin toplanması, zeminlerin ve pencerelerin temizlenmesi ve çalışma alanının uygun şekilde kullanılmasına hazır hale gelmesini kapsar

EV & REZİDANS TEMİZLİĞİ

Yaşam alanlarının temizlenmesi, genel düzen sağlama işlemlerini kapsar.

SERT ZEMİN TEMİZLİĞİ

Etkili cihazlarla sert zeminlerdeki leke ve kalıntıların temizlenmesini kapsar.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Fabrikaların, makine ekipmanların ve tesislerinin temizliği ve benzeri işlemleri kapsar.

OFİS& İŞ YERİ TEMİZLİĞİ

İşyerlerinin temizlenmesi, genel düzen sağlama işlemlerini kapsar.

ISLAK ZEMİN TEMİZLİĞİ

Etkili cihazlarla ıslak zeminlerdeki kalıntı ve pisliklerin temizlenmesini kapsar.

AFET SONRASI TEMİZLİK

Afet sonrası iş ve yaşam alanlarının detaylı temizliğini kapsar.

MOBİLYA & CAM MEKAN TEMİZLİĞİ

Kullanılan eşya ve mobilyaların detaylı temizliğini kapsar.

OKUL & HASTANE TEMİZLİĞİ

Tüm alanlarının temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve genel düzen sağlama işlemlerini kapsar.

iLAÇLAMA VE HAŞERE TEMİZLİĞİ

Zararlı böceklerin ve haşerelerin kontrolü amacıyla yapılan ilaçlama işlemlerini kapsar.